Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBadanie sektora mebli w Rumunii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2013-10-18 16:30:50


Niniejsze badanie przygotowano na zamówienie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Bukareszcie, dla polskich producentów i handlowców, którzy są zainteresowani potencjałem rynku rumuńskiego. Prezentuje ono sytuacje na tym rynku jak rowniez potencjalne możliwości dostaw wybranych towarów i usług w tych branżach. Na rynku tym Polska jako eksporter zajmuje wysoką pozycję, oferując gotowe meble jak i komponenty i akcesoria do ich produkcji.

Większość danych pochodzi od Rumuńskiego Narodowego Instytutu Statystyki (INS), rumuńskiego Ministerstwa Gospodarki, Handlu i Środowiska Biznesu (Ministerul Economiei, Comerțului și Mediului de Afaceri), Rumuńskiego Ministerstwa Finansów (Ministerul de Finanțe), Patronatu Producentów Mebli (Asociația Producătorilor de Mobila din Romania, – który zrzesza 60% producentów i 70% eksporterów).

Wykorzystano również informacje prasowe oraz informacje pochodzące od danych firm. Metodologia wykorzystana w analizie opiera się na badaniach bezpośrednich i pośrednich. Wszystkie obliczenia, szacunki, prognozy, wykresy i diagramy zostały przygotowane przez autora na podstawie oficjalnych danych. W przypadku braku oficjalnych danych,

informacje te zostały uzupełnione i / lub zatwierdzone przez wywiady z najważniejszymi graczami na rynku oraz przez konsultację biznesowych i specjalistycznych publikacji.

 

Przedstawiamy Państwu częśc opisową tego sektora.  Producentow polskich i eksporterów zainteresowanych załącznikami do opracowania, prosimy o kontakt via e:mail Bucharest@trade.gov.pl

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pendrive z nadrukiem

Profesjonalnie zajmujemy się produkcją gadżetów reklamowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i p...
Polska - WARSZAWA 2022-05-27 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Kubki termiczne z nadrukiem

Gadżety reklamowe są jednym z narzędzi marketingu. Generalnie gadżetem może być praktycznie każdy...
Polska - WARSZAWA 2022-05-07 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Derma tapicerska

Dolaro to wysokiej jakości derma tapicerska rewelacyjnie imitująca skórę naturalną. Tkanina jest ...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert