Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPotencjał rynku rumuńskiego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2013-10-18 16:32:05
analizy rynkowe

Przedstawione anglojęzyczne opracowanie zawiera krótkie omówienie kluczowych sektorów  rumuńskiej gospodarki jak: przemysł farmaceutyczny, samochodowy, przemysł żywności i napojów, system bezpieczeństwa i jego wyposażenie, produkcja przemysłowa,...

Przedstawione anglojęzyczne opracowanie zawiera krótkie omówienie kluczowych sektorów  rumuńskiej gospodarki jak: przemysł farmaceutyczny, samochodowy, przemysł żywności i napojów, system bezpieczeństwa i jego wyposażenie, produkcja przemysłowa, infrastruktura (drogi i koleje), gospodarka ściekami i odpadami), dostawy dla sektora energetyki (pompy powietrzne, próżniowe itd.), usługi dentystyczne oraz usługi drukarskie.

Przedstawia także potencjalne możliwości dostaw wybranych towarów i usług w tych branżach.

Opracowanie zostało zamieszczone za zgodą autorów; FRD Center Market Entry Services (obecne na rynku rumuńskim od 2000 r.) przygotowuje opracowania na zamówienie agencji rządowych krajów UE jak i sekcji handlowych ambasad.    

 
Pliki do pobrania

Potencjał rynku rumuńskiego w 2010r.
pdf | 179.22 KB
Pobierz