Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGRUPA ORBIS w Rumunii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Julianna Jurasek | 2017-08-30 10:57:44
grupa orbis, rumunia


Polska Grupa ORBIS, która aktualnie zarządza siedmioma hotelami na terenie Rumunii, podpisała umowę managementu hotelu IBIS Styles z rumuńskim podmiotem gospodarczym, firmą Constructii Erbasu S. A.

Aktualnie funkcjonujący hotel ERBAS, należy do rumuńskiego podmiotu gospodarczego Constructii Erbasu S.A. i mieści się w północnej części Bukaresztu. W połowie 2018 roku hotel ERBAS zostanie przekształcony w hotel IBIS Styles.

Nowo otwarty hotel będzie miał 96 pokoi, restauracje, bar i salę konferencyjną.

Dodatkowo, Grupa ORBIS zaplanowała na jesień br. otwarcie hotelu IBIS Styles w Arad, zaś w 2019 r. planują oddać do użytku hotel IBIS Styles w Bukareszcie.

Trzy gwiazdkowy hotel IBIS Styles z miejscowości Arad, będący własnością rodziny Balaj ma 72 pokoje hotelowe i ma byś otwarty dla turystów w październiku 2017r.

Hotel typu IBIS Styles, który w 2019 roku ma zostać oddany do użytku należy do rumuńskiego podmiotu gospodarczego, mającego dodatkowo w posiadaniu hotel Mercure- również należący do Grupy ORBIS. Obydwa mieszczą się w Bukareszcie.

Wszystkie hotele IBIS Styles z Rumunii, o których mowa powyżej, należą do lokalnych przedsiębiorców, ich zarządzaniem zajmuje się polska Grupa Orbis.

W skład Grupy Orbis wchodzi ogółem 117 hoteli mieszczących się w: Polsce, Czechach, na Węgrzech, Rumunii, Bułgarii, Litwie i Łotwie.

W Rumunii, Grupa Orbis zarządza 7 hotelami tj. 4 trzygwiazdkowymi hotelami IBIS Styles oraz 3 czterogwiazdkowymi: Novotel, Pullman i Mercure.

 

WPHI Bukareszt

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna PCV

Okna pasywne w budownictwie energooszczędnym Najważniejszą zaletą budownictwa pasywnego jest w...
Polska - TORUŃ 2021-12-08 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Jak doskonale wiemy sieć internetowa daje nam ogrom możliwości w dziedzinie promocji. Wygląda to ...
Polska - TORUŃ 2021-12-07 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Podpis elektroniczny Toruń

Jak poddać weryfikacji podpis elektroniczny? Weryfikacja podpisu kwalifikowanego jest potrzebn...
Polska - TORUŃ 2021-12-07 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert