Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie Polskiego Biznesu w Bukareszcie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Julianna Jurasek | 2016-12-16 09:43:43
wphi bukareszt, coroczne spotkanie biznesu, polscy inwestorzy na rynku rumuńskim

Spotkanie Polskiego Biznesu w Bukareszcie

W dniu 14 grudnia 2016r. WPHI w Bukareszcie zorganizował coroczne spotkanie przedstawicieli polskiego biznesu działającego w Rumunii z udziałem rządowej i samorządowej administracji gospodarczej Rumunii oraz rumuńskich przedsiębiorców prowadzących interesy z polskimi firmami. Ze strony polskiej obecni byli przedstawiciele kilkudziesięciu dużych polskich inwestorów działających na terenie Rumunii oraz eksporterów z różnych branż gospodarczych
( m.in. CIECH, ORLEN, MASPEX TYMBARK, PORTA, CAN-PACK, KRUK, PESA, LOT, BLACHOTRAPEZ, ECOFISH), a także Polacy zatrudnieni w dużych rumuńskich i międzynarodowych korporacjach. W spotkaniu uczestniczył Ambasador RP w Rumunii Marcin Wilczek. Spotkanie stworzyło okazję do podsumowania mijającego roku, przedstawienia osiągnięć polskich inwestorów oraz do wymiany poglądów i informacji na temat planów działalności na kolejny 2017 rok. Było także ważnym elementem integrującym polskie środowisko biznesowe w Rumunii.