Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInformacje nt. możliwości inwestycyjnych w Rumunii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Julianna Jurasek | 2016-05-20 14:14:39
wphi bukareszt, inwestycje zagraniczne


Departament Handlu i Inwestycji Zagranicznych uruchomił stronę internetową dla inwestorów z zagranicy. Nowopostała witryna ma na celu dostarczenie informacji na temat rumuńskiej gospodarki oraz o możliwościach inwestycyjnych w Rumunii.


Projekt www.investromania.gov.ro zawiera treści w języku angielskim i jest podzielony na kilka sekcji w tym: "Dlaczego warto inwestować w Rumunii", "Business w Rumunii" (główne sektory), "Wsparcie rządu", "Życie w Rumunii", " Aktualności". Umieszczane informacje na temat wskaźników makroekonomicznych, edukacji, kosztów utrzymania, sektorach priorytetowych, pomocy państwa, tradycji, kultury mają ułatwić potencjalnym inwestorom zagranicznym poruszanie się po rumuńskim rynku.


Projekt ten ma również za zadanie zaprezentowanie najważniejszych sektorów, dzięki czemu inwestorzy będą mięli dostęp do informacji dotyczących wielkości rynku, najważniejszych graczy na rynku, siły roboczej, możliwości eksportowych, potencjalnych dostawców i partnerów. Sześć sektorów priorytetowych w Rumunii to: IT&C, przemysł motoryzacyjny, przemysł lotniczy, przemysły kreatywne, rolnictwo i biogospodarka.