Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe targi budowlano-instalacyjne w Cluj Napoca

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Julianna Jurasek | 2016-03-01 10:26:43
wphi bukareszt, targi budowlane


W dniach 24-27 lutego 2016r. WPHI uczestniczył w XXV edycji międzynarodowych targów budowlano-instalacyjnych AMBIENT CONSTRUCT i AMBIENT INSTAL w Cluj Napoca, posiadając na targach stoisko informacyjno-promocyjne.

Region Siedmiogrodu (Transylwania) jest drugim po Bukareszcie największym miejscem rozwoju budownictwa w Rumunii, zarówno mieszkaniowego jak i biurowego. Oprócz gospodarzy w targach uczestniczyły firmy z Bułgarii, Niemiec, Austrii, Włoch, Turcji. Z Polski udział wzięli przedstawiciele CWD - Cichewicz Kotły (kotły i systemy grzewcze) oraz rumuński przedstawiciel firmy Kratki (kominki domowe).

Wystawcami byli producenci materiałów i art. budowlanych, w tym m.in. materiałów izolacyjnych, systemów ogrzewania i wentylacji, dachów, kominków, farb, narzędzi oraz różnego rodzaju instalacji. Podczas targów WPHI prezentował na swoim stoisku oferty i materiały promocyjne wielu polskich przedsiębiorstw, w tym m.in: Michno System, Betomax, Kopras, Domino, Sunproject, PCC Prodex, Konwektor, Grot, Polamp, Bautech, Wostal, Polskie Zrzeszenie Producentów Okien i Drzwi i wiele innych.

Zebrano dużo konkretnych zapytań ofertowych, które umieszczane są sukcesywnie na stronach internetowych Portalu Promocji Eksportu. Zapytania dotyczą różnego rodzaju materiałów budowlanych, oświetlenia i instalacji elektrycznych, urządzeń grzewczych, okien i drzwi i innych produktów.

 

WPHI w Bukareszcie