Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe Targi INDAGRA 2015

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Julianna Jurasek | 2015-11-09 15:03:37
międzynarodowe targi, bukareszt, indagra 2015, rumunia

W dniach 28.10-1.11.2015r. odbyły się w Bukareszcie (na terenach wystawowych ROMEXPO) Międzynarodowe Targi branży rolnej INDAGRA 2015. Targi składały się z trzech segmentów tj. INDAGRA FOOD ( art. rolno-spożywcze), INDAGRA (maszyny rolnicze) oraz ALL PACK (maszyny i urządzenia do pakowania).

W dniach 28.10-1.11.2015r. odbyły się w Bukareszcie (na terenach wystawowych ROMEXPO) Międzynarodowe Targi branży rolnej INDAGRA 2015. Targi składały się z trzech segmentów tj. INDAGRA FOOD ( art. rolno-spożywcze), INDAGRA (maszyny rolnicze) oraz ALL PACK (maszyny i urządzenia do pakowania).

INDAGRA są to największe targi rolno-spożywcze w Rumunii z udziałem kilkuset wystawców z Rumunii i z zagranicy ( Bułgaria, Mołdawia, Węgry, Serbia, Czechy, Słowacja, Polska, Niemcy, Holandia, Chorwacja, Turcja, Włochy, Grecja, Austria

Na targach INDAGRA FOOD tradycyjnie już WPHI w Bukareszcie posiadał swoje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym przedstawił polską ofertę eksportową kilkudziesięciu firm w zakresie art. rolno-spożywczych (nabiał, mięso wieprzowe i wołowe, drób, owoce i warzywa ( świeże i mrożone), konserwy (rybne, mięsne i warzywne), napoje alkoholowe i bezalkoholowe
i wiele innych produktów. Stoisko WPHI cieszyło się dużym zainteresowanie, uzyskano ponad 200 konkretnych zapytań ofertowych na dostawy art. rolno-spożywczych, które sukcesywnie będą wprowadzane do Portalu Promocji Eksportu.

Na targach własne stoiska posiadało kilkanaście polskich firm oraz firm rumuńskich z polskim kapitałem, w tym: Ferma Oldar, Kulinaria, Alonet, Agro-Jan, J.A. Gąska, Floratin, Tolmet, Tin Tours, Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych, ExpoForum, Yanko. Targi wizytowali przedstawiciele wielu polskich przedsiębiorstw, które nie posiadały swoich stoisk i korzystali ze stoiska WPHI, w tym: PoliPak, Ekoplon, AgroJan, Ager Sol, AthenA,Amplus.

W targach z własnym stoiskiem uczestniczyła misja przedstawicieli woj. świętokrzyskiego (19 firm) zorganizowana przez Urząd Marszałkowski w Kielcach.

 


 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Księgowość dla spółki

Pełna księgowość dla spółek - usługa realizowana przez Kancelaria Clear
Polska - Warszawa 2021-07-05 Dodał: Arkadiusz Boruc Usługi finansowe Zobacz ofertę

BMW leasing

BMW Auto Premium to autoryzowany serwis BMW z siedzibą w Rzeszowie. Firma zajmuje się bieżącą obs...
Polska - Świlcza 2021-06-30 Dodał: BMW Auto Premium Handel, Usługi finansowe, Samochody osobowe Zobacz ofertę

Spawarki TIG - Paton

Paton.pl to sklep internetowy firmy MasterWeld Sp. z o.o., gdzie dostępne są wszelkiego rodzaju s...
Polska - Rzeszów 2021-06-23 Dodał: MasterWeld Sp. z o. o. Handel, Budownictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert